hali-yikama-temizligi-firmasi-sirketi-fiyatlari-istanbul-2-min
koltuk-yikama-temizligi-firmasi-sirketi-fiyatlari-istanbul-1-min
ofis-buro--temizligi-firmasi-sirketi-fiyatlari-istanbul-4-min

Firma Profili

Türkiye'nin gelişen ve daha da liberalleşen ekonomisinin getirdiği daha fazla rekabet ortamı tamamen yeni bir iş yaklaşımı yaratmıştır. Değişen şartlar, ticari kuruluşları daha verimli, daha az maliyetli ve daha az riskli yeni çalışma metotlarını aramaya yöneltmiştir.

Budino temizlik, yeni ve daha modern çalışma metotları ile yeni talepleri karşılamak amacıyla, geniş bir hizmet yelpazesi geliştirmiştir. 

Budino temizlik esas hedefi Türkiye'deki hizmet sektörüne tamamen yeni bir vizyon ve yaklaşım getirmektir. Daha iyi çalışma metotları, daha iyi personel seçimi ve eğitimi ile; yapılan işleri, kullanılan malzeme, ekipman kalitesini daha iyi kontrol ederek müşterileriyle daha iyi diyalog sağlamaktadır.

Budino temizlikteki hedefimiz, hizmetlerimizi verimli ve güvenilir bir şekilde yerine getirdiğimiz konusunda müşterilerimize güvence vermektir.

Budino temizliğin amacı, bütün modern teknoloji ve metotları içeren imkânlarını kullanarak; fabrika, ofis, otel, hastane, okul, alışveriş merkezlerinde müşterilerinin zaman ve enerjilerini asıl faaliyet konularına ayırmalarına yardımcı olacak bir hizmet verebilmektir.


HIZLI GELİŞEN VE KÖKLÜ BİR HİZMET ORGANİZASYONUDUR

Budino Temizlik; hızla gelişen bir hizmet organizasyonudur. Bugün, her sektörü temsil eden uluslararası ve yerli, ticaret ve sanayi işletmelerinden oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

İşyeri, kavramı genişledikçe bizimde hizmet verme noktasında sınırımızda genişler. Bu hizmet çeşitliliği içerisinde müşteri beklentisi olan profesyonellik, güvenilirlik ve dikkatli çalışma ilkeleri değişmez.

Budino temizlik, sağlamış olduğu bilgi, eğitim ve takım çalışması ile, gerek iş çevresi, gerekse sosyal çevrelerinde sürekli artan hizmet standartları beklentilerini yanıtlamaktadır. Amacımız iyi bildiğimiz ve uzmanlaştığımız konular ile müşterilerimizin "en iyi hizmeti" elde etmelerine yardımcı olmaktır.

Tıpkı Sloganımızda yer aldığı gibi,

‘BUNDAN DAHA İYİ NASIL OLUR ?’

Türkiye'nin gelişen ve daha da liberalleşen ekonomisinin getirdiği daha fazla rekabet ortamı tamamen yeni bir iş yaklaşımı yaratmıştır. Değişen şartlar, ticari kuruluşları daha verimli, daha az maliyetli ve daha az riskli yeni çalışma metotlarını aramaya yöneltmiştir.

Budino Temizlik yeni ve daha modern çalışma metotları ile yeni talepleri karşılamak amacıyla, geniş bir hizmet yelpazesi geliştirmiştir. Sunulan hizmetler aşağıda söz konusu edilen operasyonel grupların altında birleştirilmiştir; bu hizmetler temizlik, personel temini ve bordrolama, hizmetleridir.

Budino Temizlik esas hedefi Türkiye'deki hizmet sektörüne tamamen yeni bir vizyon ve yaklaşım getirmektir. Daha iyi çalışma metotları, Daha iyi hizmet verme noktasında daha iyi personel seçimi ve eğitimi ile; yapılan işleri, kullanılan malzeme, ekipman kalitesini daha iyi kontrol ederek müşterileriyle daha iyi diyalog sağlamaktadır.

Budino Temizlik olarak Temizlikteki hedefimiz, hizmetlerimizi verimli ve güvenilir bir şekilde yerine getirdiğimiz konusunda müşterilerimize güvence vermektir.

Budino Temizlik  amacı, bütün modern teknoloji ve metotları içeren imkânlarını kullanarak; fabrika, ofis, otel, hastane, okul, alışveriş merkezlerinde müşterilerinin zaman ve enerjilerini asıl faaliyet konularına ayırmalarına yardımcı olacak bir hizmet verebilmektir.

Budino Temizlik hızla gelişen bir hizmet organizasyonudur. Bugün, her sektörü temsil eden uluslararası ve yerli, ticaret ve sanayi işletmelerinden oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

İşyeri, kavramı genişledikçe bizim hizmet sınırımızda genişler.

Bu hizmet çeşitliliği içerisinde müşteri beklentisi olan profesyonellik, güvenilirlik ve dikkatli çalışma ilkeleri değişmez. Budino Temizlik  sağlamış olduğu bilgi, eğitim ve takım çalışması ile, gerek iş çevresi, gerekse sosyal çevrelerinde sürekli artan hizmet standartları beklentilerini yanıtlamaktadır. Amacımız iyi bildiğimiz ve uzmanlaştığımız konular ile müşterilerimizin "en iyi hizmeti" elde etmelerine yardımcı olmaktır.

Modern çalışma metotları ve nitelikli insan kaynağımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, zaman ve enerjilerini asıl faaliyet konularına ayırmalarına yardımcı olmaktır.

Sonuç olarak şöyle tanımlayabiliriz;

İstanbul'da hizmet sektörüne tamamı ile yeni, dinamik bir anlayış getirmek ve sektöre ivme kazandırmaktır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz ışığında; konusunda uzman, güvenilir, İşine ve kişilere saygılı, bizim için özel öneme sahip olan tüm müşterilerimize uyum içerisinde hizmet vermek ve Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmek temel felsefemizdir.

Müşteri memnuniyet skalasını artırmak için;
Müşteri beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda çevre bilinci, işçi sağlığı ve güvenliği ilkelerini dikkate alarak hizmet üretmek,

Hatasız hizmet gerçekleştirebilmek için;
Tüm personelimize planlı ve sistemli bir eğitim ve bilinçlendirme programı uygulayarak yetkinliği arttırmak,

Hizmette kaliteyi arttırmak için;
Teknolojide yaşanan değişimler doğrultusunda hizmet ekipmanlarımızı modernize etmek,

Çevre, işçi sağlığı ve iş güvenliği mevzuatlarını tüm birimlerimizde etkin ve verimli bir şekilde uygulayarak istikrarlı bir iyileşme ve gelişme sağlamak,

TOPFİYAT TEKLİFİ ALIN